Suplování:   Pátek 22.6.2018

datum výpisu: 22.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

7.O

sa

sa

sa

sa

sa

sa

sa

sa

sa

sa

sa

   

8.O

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

3.A

sa

sa

sa

sa

sa

sa

sa

sa

sa

sa

sa

   

4.A

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

3.B

vz

vz

vz

vz

vz

vz

vz

vz

vz

vz

vz

   

4.B

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

1.I

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

   

4.I

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

1.V

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

   

4.V

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bašta Jaroslav (n)

-

-

Ma

KJ

-

..

..

-

-

-

-

   

Hebelková Karla (ds)

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Hladíková Yveta (n)

-

..

Ko

..

..

..

-

-

-

-

-

   

Junková Milada (jd)

 

-

..

..

                 

Koucká Eva (dv)

-

-

-

ET

ET

-

..

-

-

-

-

   

Kuříková Jana (ds)

-

..

..

..

-

KJ

-

-

-

-

-

   

Novák Zdeněk (dv)

-

-

-

Po

..

..

..

-

-

-

-

   

Plesníková Zdeňka (jd)

-

..

-

-

Vd

Šm

..

-

-

-

-

   

Zemánek Mojmír (jd)

       

<>

..

..

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Hartman Václav

4.hod

odpadá

PR

4.V

 

maturity

Martinek Daniel

2.hod

supl. (Bš n)

M

2.B+

(203)

za odpadlou

Baranyková Regina

1.hod

výměna >>

AJ

2.B+

 

na 18.6. 4.hod

 

4.hod

odpadá

AJ

8.O

 

maturity

 

5.hod

přesun <<

AJ

4.O

(101)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

AJ

4.O

 

na 5.hod

Erlebach Tomáš

3.hod

supl. (KE dv)

ICT

6.O

(303)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (KE dv)

ICT

6.O

(303)

za odpadlou

Fišerová Iveta

4.hod

odpadá

AJ

4.I

 

maturity

Hercoková Věra

3.hod

odpadá

Bi

7.O

 

sportovní akce

 

5.hod

výměna >>

Z

5.O

 

na 21.6. 4.hod

Chrtková Michaela

5.hod

odpadá

AJ

3.B

 

výuka zrušena

 

6.hod

odpadá

AJ

3.B

 

výuka zrušena

Jína Jiří

1.hod

odpadá

ZSV

7.O

 

sportovní akce

 

2.hod

odpadá

ZSV

3.B+

 

výuka zrušena

Kobrová Hana

2.hod

supl. (Hl n)

EK

2.V

(109)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

EK

1.I

 

výlet

Koudelková Jana

3.hod

supl. (Bš n)

ČJL

1.B+

(202)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

ČJL

4.V+

 

maturity

 

5.hod

supl. (Kř ds)

ČJL

1.B+

(202)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

NJ

4.V

 

maturity

Král Martin

5.hod

odpadá

OS

4.I

 

maturity

Mládek Pavel

3.hod

výměna >>

F

5.O

 

na 4.hod

 

4.hod

výměna <<

F

5.O

(101)

z 3.hod

 

5.hod

výměna <<

F

5.O

(111)

z 21.6. 4.hod

Podzimek Jaroslav

1.hod

odpadá

F

3.B+

 

výuka zrušena

 

2.hod

odpadá

F

7.O

 

sportovní akce

 

3.hod

supl. (Nk dv)

Ch

2.B+

(203)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

Ch

7.O

 

sportovní akce

Šilhán Josef

3.hod

odpadá

ZE

1.I

 

výlet

 

4.hod

odpadá

ZE

1.I

 

výlet

Šrámek Vojtěch

1.hod

odpadá

AJ

4.B

 

maturity

 

4.hod

odpadá

Z

7.O

 

sportovní akce

 

5.hod

supl. (Pl jd)

AJ

1.O

(206)

za odpadlou

Vybíralová Věra

1.hod

odpadá

NJ

4.A

 

maturity

 

2.hod

odpadá

NJ

1.I+

 

výlet

 

5.hod

odpadá

NJ

3.A

 

sportovní akce

Vydrová Miroslava

1.hod

výměna <<

ČJL

2.B+

(203)

z 18.6. 4.hod

 

3.hod

odpadá

ČJL

3.B+

 

výuka zrušena

 

4.hod

supl. (Pl jd)

D

1.O

(206)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

D

3.B+

 

výuka zrušena

Zemánek Mojmír

3.hod

výměna <<

M

5.O

(101)

z 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.O

4.hod

D

 

(206)

supluje

Vydrová Miroslava

(Pl)

 

5.hod

AJ

 

(206)

supluje

Šrámek Vojtěch

(Pl)

4.O

5.hod

AJ

 

(101)

přesun <<

Baranyková Regina

z 6.hod

 

5.hod

F

   

odpadá

 

(Bš)

 

6.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 5.hod

5.O

3.hod

M

 

(101)

výměna <<

Zemánek Mojmír

z 4.hod

 

3.hod

F

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

4.hod

F

 

(101)

výměna <<

Mládek Pavel

z 3.hod

 

4.hod

M

   

výměna >>

 

na 3.hod

 

5.hod

F

 

(111)

výměna <<

Mládek Pavel

z 21.6. (Čt) 4.hod

 

5.hod

Z

   

výměna >>

 

na 21.6. (Čt) 4.hod

6.O

3.hod

ICT

 

(303)

supluje

Erlebach Tomáš

(KE)

 

4.hod

ICT

 

(303)

supluje

Erlebach Tomáš

(KE)

7.O

0.- 10. hod sportovní akce

8.O

0.- 12. hod maturity

1.A

3.hod

ČJL

 

(202)

supluje

Koudelková Jana

(Bš)

 

5.hod

ČJL

 

(202)

supluje

Koudelková Jana

(Kř)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Pl)

2.A

1.hod

ČJL

 

(203)

výměna <<

Vydrová Miroslava

z 18.6. (Po) 4.hod

 

1.hod

AJ

   

výměna >>

 

na 18.6. (Po) 4.hod

 

2.hod

M

 

(203)

supluje

Martinek Daniel

(Bš)

 

3.hod

Ch

 

(203)

supluje

Podzimek Jaroslav

(Nk)

3.A

0.- 10. hod sportovní akce

4.A

0.- 12. hod maturity

1.B

3.hod

ČJL

 

(202)

supluje

Koudelková Jana

(Bš)

 

5.hod

ČJL

 

(202)

supluje

Koudelková Jana

(Kř)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Pl)

2.B

1.hod

ČJL

 

(203)

výměna <<

Vydrová Miroslava

z 18.6. (Po) 4.hod

 

1.hod

AJ

   

výměna >>

 

na 18.6. (Po) 4.hod

 

2.hod

M

 

(203)

supluje

Martinek Daniel

(Bš)

 

3.hod

Ch

 

(203)

supluje

Podzimek Jaroslav

(Nk)

3.B

0.- 10. hod výuka zrušena

4.B

0.- 12. hod maturity

1.I

0.- 10. hod výlet

3.I

6.hod

M

   

odpadá

 

(Bš)

4.I

0.- 12. hod maturity

1.V

0.- 10. hod výlet

2.V

1.hod

PKA

   

odpadá

 

(Hl)

 

2.hod

EK

 

(109)

supluje

Kobrová Hana

(Hl)

3.V

6.hod

M

   

odpadá

 

(Bš)

4.V

0.- 12. hod maturity

 

 

Suplování:   Pondělí 25.6.2018

datum výpisu: 22.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

8.O

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

1.A

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

   

4.A

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

1.B

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

vy

   

4.B

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

4.I

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

4.V

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Hebelková Karla (dv)

-

-

KJ

Šm

Nk

-

-

-

..

..

-

   

Hladíková Yveta (n)

-

Nk

-

-

KE

..

..

-

..

-

-

   

Král Martin (jd)

       

-

..

..

-

-

-

-

   

Kuříková Jana (dv)

-

..

-

..

-

-

-

..

..

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Baranyková Regina

3.hod

odpadá

AJ

4.V

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

8.O

 

maturity

Bašta Jaroslav

2.hod

odpadá

M

1.B+

 

výlet

Erlebach Tomáš

3.hod

odpadá

PRG

4.I

 

maturity

Fišerová Iveta

1.hod

odpadá

AJ

4.I

 

maturity

Hajlek Tomáš

6.hod

odpadá

ZSV

4.A+

 

maturity

Jína Jiří

10.hod

odpadá

ZSV

1.B+

 

výlet

Junková Milada

2.hod

odpadá

ČJL

4.B+

 

maturity

Koucká Eva

4.hod

supl. (Hl n)

ICT

1.I

(109)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

M

4.V+

 

maturity

 

8.hod

přesun <<

ICT

2.B+

(305)

z 10.hod

 

10.hod

přesun >>

ICT

2.B+

 

na 8.hod

Koudelková Jana

2.hod

supl. (Hb dv)

ČJL

4.O

(307)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

ČJL

4.V+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ČJL

1.B+

 

výlet

 

4.hod

odpadá

ČJL

1.B+

 

výlet

 

5.hod

odpadá

NJ

4.I

 

maturity

Mládek Pavel

6.hod

odpadá

F

1.B+

 

výlet

Novák Zdeněk

1.hod

supl. (Hl n)

ZSV

2.V

(109)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

ČRED

4.V

 

maturity

 

4.hod

supl. (Hb dv)

ZSV

2.V+

(315)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

D

4.A+

 

maturity

Šimůnková Věra

5.hod

odpadá

AJ

1.B+

 

výlet

Šrámek Vojtěch

0.hod

odpadá

AJ

4.B

 

maturity

 

1.hod

odpadá

Z

8.O

 

maturity

 

3.hod

supl. (Hb dv)

AJ

1.O

(206)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

AJ

4.A

 

maturity

 

8.hod

odpadá

SAK

4.B (SAK)+

 

maturity

 

9.hod

odpadá

SAK

4.B (SAK)+

 

maturity

Tuláčková Věra

1.hod

odpadá

Ch

4.A+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

Ch

8.O

 

maturity

Vybíralová Věra

3.hod

odpadá

NJ

4.B

 

maturity

 

5.hod

odpadá

NJ

4.A

 

maturity

Vydrová Miroslava

5.hod

odpadá

D

8.O

 

maturity

 

8.hod

odpadá

SCJL

4.A (SCJL)+

 

maturity

 

9.hod

odpadá

SCJL

4.A (SCJL)+

 

maturity

Zemánek Mojmír

6.hod

odpadá

M

8.O

 

maturity

Zlesáková Vlasta

7.hod

odpadá

TSP

4.B

 

maturity

 

8.hod

odpadá

Z

1.A+

 

výlet

Změny v rozvrzích tříd:

1.O

3.hod

AJ

 

(206)

supluje

Šrámek Vojtěch

(Hb)

4.O

2.hod

ČJL

 

(307)

supluje

Koudelková Jana

(Hb)

6.O

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kř)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kř)

7.O

5.hod

ICT

   

odpadá

 

(KM)

 

6.hod

ICT

   

odpadá

 

(KM)

8.O

0.- 12. hod maturity

1.A

0.- 10. hod výlet

2.A

8.hod

ICT

 

(305)

přesun <<

Koucká Eva

z 10.hod

 

8.hod

Bi

   

odpadá

 

(Hb)

 

10.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 8.hod

4.A

0.- 12. hod maturity

1.B

0.- 10. hod výlet

2.B

8.hod

ICT

 

(305)

přesun <<

Koucká Eva

z 10.hod

 

8.hod

Bi

   

odpadá

 

(Hb)

 

10.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 8.hod

4.B

0.- 12. hod maturity

1.I

4.hod

ICT

 

(109)

supluje

Koucká Eva

(Hl)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kř)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kř)

2.I

4.hod

ZSV

 

(315)

supluje

Novák Zdeněk

(Hb)

4.I

0.- 12. hod maturity

1.V

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kř)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kř)

2.V

1.hod

ZSV

 

(109)

supluje

Novák Zdeněk

(Hl)

 

4.hod

ZSV

 

(315)

supluje

Novák Zdeněk

(Hb)

4.V

0.- 12. hod maturity

 

Zpracováno v systému Bakaláři